September 28, 2018

Berlin ve Ben :)

Lise eğitimimi Almanca yapmış olmama ve uzun süre Alman menşeli bir firmada çalışmış olmama rağmen Almanya benim için gezmesi çok cazip bir yer değildi.

Ta ki o muhteşem Berlini görene kadar.

Dünyanın en iyi 10 yenidoğan fotoğrafçısından biri olan Kelly Brown'ın Berlin’deki eğitimine katılmak için geçtiğimiz Kasım ayında canım İstanbul’umdan daha da soğuk olan Berlin’e gittiğimizde bu kadar keyif alacağımı tahmin bile edemezdim.

Berline eğit...

April 4, 2017

Bu haftaki konum lohusa depresyonu. Yaşadım mı Eveeeeeeet hemde nasıl:)  Bende ağladım bunu niye doğurdum diye :) Dikkat edin hitap şeklim 'bunu' idi. Ne güzel geziyordum özgürdüm, neden böyle bir hata yaptım diye odalara saklanıp ağlayıp durdum. Hatta birgün bir daha eşimle akşamları oturup televizyon izleyemeyeceğim diye ağladım. Hem ağlıyorum hem hissettiklerimden dolayı pişmanlık duyuyorum. Ağlıyorum ayrı birde elim gözüm sürekli kızımın üzerinde. So...

Yaklaşık 2.5 yıl önce aşklarını onlara bir baktığınızda hissedebileceğiniz bir çift ile tanışmıştım. Gün geldi ve kıvrık dudaklı kızları Venüs'e merhaba dedik hepberaber. O kelimelerle anlatılamayan eşsiz anlara birbirlerinin gözünün içine bakan bu güzel anne - baba ile beraber şahit olduk.

Güzel anne ile yakışıklı babanın güzel kızları VENÜS

İleride büyüdüğünde kime sorsa babası için herkesin 'zarif, güçlü, eşine aşık, kızına düşkün, a...

February 7, 2017

O gün telefonum çaldığında kim bilebilirdiki inanılmaz bir hikayenin şahidi olacağımı. 13 yıldır Amerikan hastanesi bile böyle bir doğumu yaşamamışken. Üçüzlerin hikayesi. Anne ile  ilk tanıştığımda 25 haftalık hamile idi. Üç bebek için gerekli olan hazırlıklarımızı tamamlayıp hamileliğin 29. haftasında çekimimizi yaptık. Çok keyif alarak eğlenerek yaptığımız çekimlerin sonucuda çok güzel oldu. 35. haftada beklenen gün geldi. Hem çok heyecanlı idim hem t...

Please reload

Son Paylaşımlar

February 7, 2017

Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

 

En mutlu kareleriniz, yıllar boyu unutulmayacak güzel bir anı olarak sizinle yaşayacaktır.

Yeni başlangıçlara, yeni hayatlara en doğal halleri ile beraber şahit olabilmek dileği ile...